Plot z umělého kamene

15.9. 2016

Kamenné ploty jsou u nás i v zahraničí velmi oblíbené ale jejich výstavba je náročná, zdlouhavá a co se týká peněz, není to nejlevnější záležitost. Pokud ale přece jenom trváte na výstavbě kamenného plotu, je tu pro vás skvělé řešení v podobě plotu z umělého kamene.

Umělý kámen je vyrobený z vysoce kvalitních betonových směsí, které dokonale napodobují vzhled kamene. Používá se na výstavbu plotů ale i na obklady v interiérech jako dekorační prvek nebo jako obklady v exteriérech, díky jeho skvělým vlastnostem, jako je mrazuvzdornost, odolnost vůči větru a dalším vlivům počasí.

Plot z umělého kamene se velmi často kombinuje s jinými materiály. Vhodnou kombinací je například použít sloupky z umělého kamene a kovové mříže nebo dřevěné laťky.

Výhody umělého kamene oproti přírodnímu

  1. Nízká cena (přírodní kámen je několikrát dražší než umělý)
  2. Váha (umělý kámen je mnohem lehčí, což umožňuje jeho snadnou aplikaci, a navíc není třeba stavět základy pod celým plotem)
  3. Montáž nevyžaduje žádné speciální znalosti a je velmi snadná
  4. Výstavba je velmi rychlá
  5. Skvělé dekorační vlastnosti
  6. Odolnost vůči vlivům počasí
  7. Široká škála barev a struktur
  8. A mnoho dalších...

Výška plotu je neomezená, vyrábí se však především ve velikosti 2,58 m. Ostatní velikosti jsou atypické a vyrábí se jen na zakázku. Ploty jsou složené z několika částí a to ze sloupů, které jsou složené ze dvou kusů a z panelů, což jsou ostatní součásti plotu, něco na způsob cihly.

Na trhu existuje spousta druhů a variant provedení. Je zde možnost napodobit téměř jakýkoliv kámen, v jakékoliv barvě. Proto není složité splnit zákazníkova očekávání a vytvořit přesně to, co chce. Je už jen na vás, co si vyberete, a že máte z čeho vybírat!

PředchozíDalší

v diskusi je 0 příspěvků