Umělecké dílo a zároveň ochrana vašeho majeteku - umělecké ploty z tepaného železa

18.9. 2016

Jste milovníkem umění a zrovna sháníte nový plot k vašemu domu? Potom je pro vás kovaný plot vhodným řešením. Nejedná se pouze o obyčejný drátěný plot, který může působit fádně a nudně, ale o originální provedení mistrovské kovářské práce.

Každý kovář, zabívající se návrhy a výrobou uměleckých kovaných plotů má svůj vlastní styl tvoření a proto je dobré najít někoho, kdo dokáže dokonale vystihnout vaší představu. Tento umělecký plot by se totiž měl stát plnohodnotnou součástí a chloubou vašeho domu, je to totiž první věc, které si návštěva nebo kolemjdoucí všimnou. Na první dojem pak dům vypadá důstojněji a pokud si vyberete kvalitní kovářství pak tvoří i dokonalou souhru s domem - jednoduše řečeno krásný plot a do detailů vypracovaná brána zvyšují prestiž vašeho domu.

Pokud se vám koncept uměleckých plotů ze železa zalíbíl, můžete svůj dům obohatit o několik dalších prvků, které budou dohromady ladit. Například umělecké zábradlí na schodech, originální branku, zábradlí na balkón nebo na terasu, pergolu nebo třeba kliky.

Další materiály ze kterých lze vytvořít okrasné oplocení je dřevo, pískovec, kámen nebo jejich kombinace. Jak se říká "fantazii se meze nekladou" a nabídka plotů a oplocení je široká. Nechte se inspirovat několika obrázky a vyberte si, která varianta se vám nejvíce líbí.

Na následujícím obrázku můžete vidět zmiňovanou kombinaci různých materiálů...

PředchozíDalší

v diskusi je 0 příspěvků