Zahradní altán

14.9. 2016

Chcete si užít příjemné posezení na zahradě? Doporučujeme zahradní altán! Ať už se jedná o kvalitní dřevostavbu nebo o jednoduchý látkový altán, vždy slouží jako perfektní místo pro příjemné posezení na zahradě.

Mezi vhodné zahradní stavby patří kromě pergoly, zimní zahrady a terasy také zahradní altán. Jedná se o stavbu, která vytvoří z vaší zahrady kouzelné místo pro odpočinek po náročném dni. Zahradní altán může být konstrukcí obalenou látkou nebo plachtou ale také to může být dokonale promyšlená a propracovaná dřevostavba od mistrů truhlářů.

Ať už chcete jednodušší a levnější altán nebo dokonalé mistrovské místo, měli byste si promyslet, zda se vám altán na zahradu hodí. Na malou zahradu by velký altán nemusel "pasovat" a mohl by zkazit její celkový dojem. Při rozhodování také myslete na to, k jakým účelům chcete altán používat. V případě, že v něm chcete grilovat, měl by být dokonale chráněn před otevřeným ohněm. Dále by měl být vybaven vhodným zahradním nábytkem.

Pokud nemáte svou představu, jak by měl altán vypadat, můžete si vybrat altán ze sériové výroby. Jedná se o jednoduchou "skládačku" ze dřeva. Většina zákazníků si proto altán složí sama.

Půdorysy altánů jsou různé, od kruhovitého, přes čtvercový až po pěti nebo šestiúhelníkový. Stěny mohou být plné nebo mřížové, pokud je chcete ozdobit popínavými květinami.

Pokud byste si chtěli nechat altán vyrobit, nebo si vybrat z již vytvořených staveb, podívejte se do našeho katalogu firem. Věřím, že vás některá z nich zaujme.

PředchozíDalší

v diskusi je 0 příspěvků