Dřevěné pergoly volně stojící a pergoly u zdí RD - novinka

14.9. 2016

Jeden z největších dodavatelů pergol a přístřešků v ČR a SR přichází na trh s novinkou v segmentu vysocejakostních dřevěných pergol. Dovážet a prodávat výrobky v nejvyšší kvalitě nebývá na malém trhu v ČR jednoduché a už vůbec se nedá počítat s rychlou návratností investice. Jak to bude v tomto případě?

Majitel firmy M. Zelený už nějaký ten pátek dováží do ČR dřevěné přístřešky pro parkování automobilů. Jedná se o zn. Carportwerk z Německa. Jde o drahé a luxusní dřevěné přístřešky. Ty se samozřejmě neprodávají jako housky na krámě. Přesto mají své zákazníky, kteří preferují kvalitu, jakostní materiál, prvky na přání, luxusní provedení a pečlivý designe.

Firma začala v ČR prodávat dřevěné pergoly s nositelem puncu vysoké kvality, kterou podporuje vyšší cena a dlouhá užitná doba. Dřevěné pergoly se nabízejí na stránkách www.carportplanet.cz. Podívejte se na poměrně širokou nabídku. V portfoliu jsou dřevěné pergoly kotvené ke zdím rodiných domů a objektů. Druhou řadou pergol jsou tzv. dřevěné pergoly - přístřešiky volně stojící.

Pátrali jsme po důvodech, proč si pořídit dřevěnou pergolu a to v cenách od 58.000 Kč.

Různé druhy dřevěných pergol jsou v ČR dlouhodobě oblíbeným a vyhledávaným doplňkem rodiných domů a zahrad.

Češi rádi užívají dřevěné pergoly a dřevěné přístřešky jako vhodné zastínění jižních stran domu, jako praktický přístřešek pro auto, jako přístřešek pro chvíle odpočinku a rodiné grilovací párty nebo i jako efektivní zábranu proti dešti a sněhu při nepříznivém počasí.

Ceny za dřevěné pergoly na trhu v ČR jsou různé. můžete si pořídit levné hliníkové pergoly, levné stavebnice pergol, různé dřevěné pergoly v širokém cenovém i kvalitativním rozpětí.

Pořídit si můžete pergoly z jakostního vysušeného dřeva, které jsou obsazeny nerezavějícím spojovacím materiálem a střešní kritinou, která odolá vyšisování od slunečního světla. Ceny 58.000 Kč, 75.000 Kč, 90.000 Kč nejsou pro každého, ale pokud sečteme výše uvedené přednosti a odlišnosti od těch nejlevnějších pergolových systémů, pak uváděné ceny mohou pro určitý segment zákazníků obstát.

Nabízené pergoly si můžete objednat s montáží na klíč. Jste-li šikovný kutil, dřevěnou pergolu vám můžeme dodat jako stavebnici, kterou si svépomocí zvládnete smontovat a ukotvit.

PředchozíDalší

v diskusi je 0 příspěvků