Plechové garáže 3x5m

26.8. 2016

Dle zkušeností našich čtenářů hledáte nejvíce plechové garáže 3x5m. Tento rozměr plechové garáže je dostatečný pro většinu automobilů střední třídy. Plechová garáž s rozměry 3x5 metrů nepodléhá stavebnímu povolení, což je také nezanedbatelná výhoda. Je tento rozměr plechových garáží 3x5m ideální i pro Vás a běžně k dostání u prodejců a výrobců plechových garáží?

Plechové garáže 3x5m na trhu ČR existují a patří mezi kategorii levných plechových garáží v cenách cca do 12000 Kč vč. DPH. Můžete je nalézt např. u firmy Hotovedomy s.r.o.. Klikněte zde - plechové garáže 3x5m a ocitnete se přímo u největšího prodejce všech druhů garážových řešení v ČR a okolních státech.

plechova garaz 2Zde je vhodné položit si otázku ohledně materiálu levné plechové garáže. Zájemci o takové garáže hledají na internetu dle statistik vyhledávačů plechové garáže v rozměrech 3x5m.
Plechové garáže např. s pozinkem jsou v ČR, SR a v PL oblíbeným řešením tzv. jednoduchých montovaných garáží na klíč, kde je v ceně obsažena i kompletní montáž garáže na pozemku zákazníka.

Plechová garáž z Polska je v mnoha směrech zajímavé a především levné a rychlé řešení pro garážování menších automobilů střední třídy. Prakticky všechny plechové garáže s omítkou v této cenové hladině se do ČR dováží z Polska. Je zodpovědné říci, že potencionální majitel malé a levné plechové garáže za průměrných 10000 Kč až 12000 Kč nemůže od takové plechové garáže očekávat vysokou kvalitu použitého plechu, vysokou kvalitu slícování plechů a styčných ploch nebo extra dlouhou životnost či odolnost plechu před postupným rezavěním, blednutím od slunečního svitu či odolnost před poškozením z tíhy sněhu apod.

Na podzim 2012 jsem si byl ve Svitavách prohlédnout po dohodě s majitelem plechovou garáž 3x5m od nějaké malé polsko-české firmy. Garáž byla asi dva roky používaná. Jasně bylo vidět, že plechy nesedí, jsou promačkané a pokřivené a na mnoha místech prorezlé. Tato plechová garáž stála majitele cca necelých 10000 Kč. Po dvou letech ztrácel materiál i vzhled plechové garáže 3x5m na kráse a přitažlivosti. Za redakci Světa-Garáží.cz takové garáže nedoporučujeme. Jsou vhodné v dané ceně jako dočasné řešení zastřešení starších automobilů.

Samozřejmě, že i v segmentu plechových garáží existují vysoce kvalitní řešení např. německého výrobce zn. Siebau. Taková plechová garáž, která opravdu splňuje parametry kvality, stojí samozřejmě více než 12000 Kč a pořídíte jí v cenách okolo 25000 Kč a výše např. na pristresky-garaze.cz.

V úvodu zmíněné plechové garáže polské zn. Wojstal jsou jakýmsi pomyslným cenovým a kvalitativním středem v segmentu plechových garáží. Nabízí se plechové garáže 3x5m v cenách okolo 12000 Kč. Z výše uvedeného vyplývá, že i u plechových garáží v té nejnižší cenové kategorii je důležité orientovat se v možné kvalitě, užitné době, odolnosti materiálu apod.

Jaké máte zkušenosti s plechovou garáží 3x5m Vy? Uvítáme vaše zkušenosti, které můžete zasílat k nám do redakce.

JXB, redakce SG

PředchozíDalší

v diskusi je 0 příspěvků