Čtyři praktické nápady pro uskladnění věcí v garáži

23.8. 2016

Regály do garáže - jaké vybrat a jak věci v garáži efektivně skladovat? Jak si sami uspořádáte policové a regálové systémy v garáži, je limitováno pouze vaší kreativitou a představivostí.

A jen jako takovou malou nápovědu vám nabízíme následující čtyři jednoduché, „udělej-si-sám“ možnosti, které jsou velice efektivní a pomohou vám vyřešit problém s uskladněním věcí v garáži.

1. Nástěnné skříňky

Samotnou podstatou policového systému v garáži je dostat co možná nejvíce věcí z podlahy, aby nepřekážely a zároveň uspořádat věci v garáži organizovaně a přehledně. Klasické nástěnné skříňky vám budou nápomocné nejen pro tento účel, zároveň skvěle poslouží jako bezpečné místo, kde můžete schovat nebezpečné chemikálie, nářadí a další věci, které by mohly ublížit vašim dětem.

2. Kovové regály

Základní představu o uspořádané a organizované garáži splňují běžné kovové regály, které jednoduše umístíte podél jakékoli zdi, kde vám to bude vyhovovat.

Pro ty z vás, kteří neustále přendávají věci z jednoho místa na druhé a nebo ty z vás, kteří se čas od času stěhují, jsou kovové regály ideálním řešením.

3. Police mezi stropními nosníky

Poměrně zajímavým řešením, jak dostat co možná nejvíce věcí z podlahy, je instalace policového systému mezi stropní nosníky.

Postačujícím materiálem je klasická překližka, ze které jednoduchým způsobem vytvoříte polici, na které můžete uschovávat věci, které nepoužíváte příliš často.

4. Děrovaná deska a háky

Celá řada problémů s nedostatkem místa pro uskladnění věci v garáži může být vyřešena pomocí obyčejné děrované desky a několika háků. Háky připevníte, kam potřebujete, na ně položíte desku a vznikne vám tak dodatečný prostor, kde můžete uskladnit věci, které budete potřebovat v budoucnu.

PředchozíDalší

v diskusi je 0 příspěvků