Moderní posuvné brány anglického stylu - inspirujte se

18.9. 2016

Novým typem exteriérových posuvných bran ze železa, jsou moderní posuvné brány, které navrhují designéři ve Velké Británii.

Na rozdíl od starších verzí posuvných bran, které musí člověk otevřít manuálně, tyto posuvné brány z Velké Británie jsou opatřeny elektrickým systémem, který slouží k tomu, aby se brána dala otevřít i na dálku pomocí ovladače.

Tyto elektrické posuvné brány jsou proto modernější a používanější verzí starých bran. Pokud máte u vašeho domu posuvnou bránu s manuálním ovládáním, nemusíte hned kupovat modernější verzi, ale stačí si pořídit hardware na ovládání a nainstalovat si ho na posuvnou bránu, kterou již máte.

Na fotkách níže můžete vidět několik ukázek elektrických posuvných bran z tepaného železa. Každá brána vyniká svou originalitou ale i funkčností. Hlavní předností elektrických posuvných bran je již zmíněné ovládání. Brána lze otevřít i zavřít z pohodlí auta bez toho, abychom z něj museli vystoupit. Brány jsou zároveň velmi bezpečné - výška znemožní její přelezení a systém zase její otevření nedovoleným osobám.

Nechte se inspirovat originálním provedením a zpracováním železa od anglických designérů aby se váš domov stal útulnějším a bezpečnějším.

PředchozíDalší

v diskusi je 0 příspěvků